چرا داشتن وب سایت مهم است...

وب سایت به ایجاد آگاهی از برند و نمایش برند شما به مشتریان احتمالی کمک می کند. این به تثبیت کسب و کار شما کمک می کند تا به مخاطب بفهمانید که چه کسی هستید و چه چیزی را عرضه می کنید. یک وب سایت اطلاعات قابل اعتمادی را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد که به متمایز کردن کسب و کار شما از رقبا کمک شایانی می کند.

mandala is mysterious

مدل های مختلف وب سایت ها

انتخاب نوع وب سایت مناسب برای ایجاد کسب و کار شما بسیار مهم است. در حال حاضر نزدیک به 1.7 میلیارد وب سایت آنلاین وجود دارد با سبک ها و مدل های مختلف از وب سایت ها ، اما همچنین باعث سردرگمی زیادی می شود برای ا اینکه کدام نوع وب سایت و طراحی واقعاً برای شما مناسب است.

به همین دلیل 5 مدل از اصلی ترین موارد را برای شما انتخاب کرده ایم.

 • وب سایت های فروشگاهی

  وب سایت های فروشگاهی

 • وب سایت شخصی

  وب سایت شخصی

 • وب سایت نمونه کار

  وب سایت نمونه کار

 • وب سایت وبلاگی یا خبری

  وب سایت وبلاگی یا خبری

Device Slider

موارد مورد نیاز یک وب سایت استاندارد

موارد مورد نیاز یک وب سایت استاندارد

طراح UI به این فکر می‌کند که هر المان باید کجای صفحه قرار بگیرد؟ فرم‌ها چگونه باشند؟ دکمه ارسال فرم کجا باشد؟ خطاها چطور به کاربر نشان داده شوند؟ گزینه‌های اصلی را کجا قرار بدهیم که به راحتی دیده شوند؟

حس خوب یا بدی را که کاربران از سایت شما میگیرند را UX به آنها منتقل می کند.

هدف سئو کمک به وب سايت‌ها در بدست آوردن محل بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و کلمات کليدي وارد شده توسط کاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي کاربر و هم براي موتور جستجو است که در آن کاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌کند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا که الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد.

در واقع می توان گفت یکی از عوامل ابتدایی که گوگل برای رتبه بندی سایت ها در نظر می گیرید، همین سرعت سایت و زمان بارگذاری آن می باشد. می توان گفت رابطه معکوسی بین این دو وجود دارد. هرچه سرعت بیشتر باشد، زمان بارگذاری کمتری مورد نیاز است. از این رو این مساله علاوه بر اینکه می تواند باعث کمک به بهینه سازی سایت از نظر گوگل گردد، رضایت کاربر را به دنبال داشته باشد.