پاپکرن

مزایای کلیدی تیزرهای تبلیغاتی برای کسب و کار شما

1. افزایش درآمد

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط Aberdeen Group، بازاریابانی که از ویدیو استفاده می کنند، درآمد شرکت را نسبت به کسانی که از ویدیو استفاده نمی کنند، 49 درصد سریعتر در سال افزایش می دهند.

2. تأثیر گذاری بر نظرات خریداران

به گفته فوربس، 90 درصد از مشتریان گفته اند که ویدیوی محصول به آنها کمک می کند تا تصمیم نهایی خرید را بگیرند، و 64 درصد می گویند که تماشای یک ویدیو احتمال خرید آنها را افزایش می دهد.

به علاوه، 97 درصد از شرکت ها گفته اند که ویدیو های محصول به افزایش درک کاربر از محصول یا خدمات به آنها کمک کرده است، طبق HubSpot.

3. به مخاطبان خود آنچه می خواهند بدهید

زمانی که مصرف کنندگان قصد خرید محصولی را دارند و می خواهند در مورد خواسته  های خود تحقیق کنندبه همین دلیل از روش های مختلفی استفاده می کنند. برخی از تاکتیک های برتر عبارتند از استفاده از موتور جستجو، بازدید از وب سایت رسمی یک شرکت یا محصول، مشاهده وب سایت های بررسی و تماشای ویدیو. ویدیو می تواند به راحتی در هر یک از آن سرویس ها گنجانده شود و به برند شما شانس بیشتری برای متقاعد کردن خریداران بدهد.

4. افزایش ترافیک

بر اساس تحقیقات انجام شده توسط شرکت Aberdeen Group، کاربران  41 درصد ترافیک بیشتری برای جست جو ویدیو دروب سرچ می کنند و از این جستجو لذت می برند.

به طور کلی تیزر های تبلیغاتی را می توان به چهار دسته تیزر تبلیغاتی رئال ، تیزر موشن گرافیک ، فیلم صنعتی و تبلیغاتی و انیمیشن تقسیم بندی کرد.

درصد تاثیرگذاری شبکه های مورد استفاده

88%

درصد از شرکت ها قصد دارند YouTube را در استراتژی بازاریابی ویدیویی خود در سال 2022 استفاده کنند. (-1٪ کمترنسبت به سال گذشته)

68%

درصد از شرکت ها لینکدین را در استراتژی بازاریابی ویدیویی ۲۰۲۲ خود قرار داده اند. (+ 5 درصد بیشتر نسبت به سال گذشته)

68%

درصد از شرکت ها از اینستاگرام برای استراتژی بازاریابی خود در سال ۲۰۲۲ استفاده می کنند. (+10% بیشتر نسبت به سال گذشته)

14%

درصد از شرکت ها قصد دارند واقعیت مجازی را در استراتژی بازاریابی خود در سال 2022استفاده کنند. (+ 2 درصد بیشترنسبت به سال گذشته)